سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت که که شکایت النصری‌ها از این تیم شیطنتی است که هم از داخل و هم از خارج صورت می‌گیرد.
کد خبر: ۱۲۷۸۴۹۷

به گزارش جام جم آنلاین ، تسنیم نوشت: مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که برنامه‌ای برای استقبال از سرخپوشان دارند، گفت: این پیروزی و فینالیست شدن پرسپولیس را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم و از همه بازیکنان و کادرفنی که این حماسه را آفریدند و پرچم ایران را در آسیا به اهتزاز درآوردند، تشکر می‌کنم. قرار است امروز تیم  ساعت 2 از قطر پرواز کند و فقط بحث فرودگاه است که باید ببینیم کجا انتخاب می‌شود ولی به احتمال زیاد چون پرواز خارجی است از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد. مسئولان هم حتما در فرودگاه خواهند بود، این حق اعضای تیم است که به نحو شایسته‌ای از آنها تقدیر شود. 

وی در خصوص شکایت النصر گفت: این مسائل قانونی نیست، شیطنت‌هایی است که از سوی آنها انجام می‌شود. این اتفاقات هم از داخل و هم از آن طرف صورت می‌گیرد. به قول معروف این« آل کثیف» می‌خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد. کاری که در قبال آل کثیر صورت گرفت، مظلومیت او و پرسپولیس را نشان داد. ما یک جواب محکم و تودهنی خوبی به آنها دادیم، چون خدا با پرسپولیس بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که منظورش از  شیطنت داخلی‌ها چه کسانی هستند؟ تصریح کرد: بعدا در این خصوص توضیح خواهیم داد؛ الان نمی‌خواهیم کام‌مان را تلخ کنیم.

رسول‌پناه درباره این موضوع که با صعود پرسپولیس به فینال آسیا پاداش ویژه‌ای از سوی AFC  به این تیم تعلق می‌گیرد، خاطرنشان کرد: ابتدا این موضوع را روشن کنم که این پول الان به دست ما نمی‌رسد. فدراسیون هم از فیفا پول می‌خواهد ولی پولش بلوکه شده است. AFC اعلام کرده که این پول باید به حساب باشگاه واریز شود. باید تا فینال صبر کنیم چون بعد از فینال این پول واریز می‌شود و یک روند قانونی دارد. بحث دیگر موضوع انتقال این پول به باشگاه پرسپولیس است که در حال حاضر و با توجه به تحریم‌ها خیلی به آن خوشبین نیستم.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می‌کرد، در خصوص بازی‌های خوب حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا برای بیرانوند، ترابی و علیپور که واقعا برای تیم زحمت کشیدند آرزوی موفقیت می‌کنم، آنها به عنوان نماینده‌های پرسپولیس لژیونر شدند. یکی از شروطی که برای جذب بازیکن برای ما مطرح بود این بود که بازیکنان جدیدی که جذب می‌شوند باید عاشق پرسپولیس باشند. این بازیکنان گفتند ما فقط به عشق پرسپولیس به تیم می‌آییم. همه دیدیم که حامد لک چه ظرفیتی داشت. بستر را برای او فراهم کردیم و می‌بینیم که حامد لک یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران و آسیا شده است. 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
۰
۰
آل سعود با اذنابش غلط می کند ......
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
۰
۰
اینم ادبیات یه مدیر ورزشی باشگاه به اصطلاح فرهنگی

نیازمندی ها