کاخ سفید: خطر بیماری ترامپ هنوز برطرف نشده است

پزشک کاخ سفید در آخرین به روزرسانی اخبار مربوط به وضعیت سلامت ترامپ تصریح کرد که وی گرچه تب ندارد و رو به بهبودی است اما خطر هنوز رفع نشده است.
کد خبر: ۱۲۷۸۴۵۸
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر «شان کانلی» پزشک کاخ سفید در جدیدترین به روزرسانی‌های خود از وضعیت سلامت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا گفت که گرچه از زمان تشخیص بیماری ترامپ، «پیشرفت‌های قابل توجهی» حاصل شده است اما هنوز خطر رفع نشده است.
طبق گزارش شبکه روسی راشاتودی، کانلی شنبه شب به وقت محلی در بیانیه‌ای درباره وضعیت جسمانی ترامپ گفت: «وی اکثر بعدازظهر را به انجام کارهایش گذراند و بدون مشکل در اتاق پزشکی حرکت کرده است».
وی سپس تصریح کرد: «همچنان تب ندارد و بدون اکسیژن اضافی تنفس می‌کند و تمام روز سطح اکسیژن خون وی در تمام روز بین ۹۶ تا ۹۸ درصد بوده است».
بنا بر گفته پزشک کاخ سفید، تیم پزشکی همچنان به درمان ترامپ با داروی «رمدیسیویر» ادامه می‌دهند.
رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه با انتشار پیام ویدئویی در صفحه توئیتر خود مدعی شد که حال وی خوب است و بزودی می‌گردد.
ترامپ که از بیمارستان نظامی «والتر رید» با آمریکایی‌ها صحبت می‌کرد، در این پیام گفت: «به اینجا آمدم [چون] حالم چندان خوب نبود. الان بسیار احساس بهتری دارم».
رئیس جمهور آمریکا بامداد روز جمعه از ابتلای خود و همسرش ملانیا به ویروس کرونا خبر داد و به دنبال آن یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که علائم خفیف ابتلا در  ترامپ  که همانند سرماخوردگی است، در وی پدیدار شده است.
ساعتی بعد از این خبر، رئیس‌جمهور آمریکا با بالگرد به بیمارستان نظامی «والتر رید» در واشنگتن دی سی منتقل شد و مقام‌های این کشور گفتند که او احتمالا چند روزی را در آنجا سپری خواهد کرد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها