سرمربی پیشین آبی‌پوشان در پاسخ به اظهارات مدیرعامل این باشگاه نوشت: آنها می خواستند نشان دهند که تلاششان را کرده‌اند.
کد خبر: ۱۲۷۷۸۱۲

به گزارش جام جم آنلاین ، اظهارات جنجالی شب گذشته احمد سعادتمند که در رسانه رسمی باشگاه منتشر شد و در بخشی از آن به مذاکره با استراماچونی پرداخته شده بود، با واکنش سرمربی پیشین آبی ها مواجه بود.

آندره استراماچونی در واکنش به صحبتهای سعادتمند پیامی به زبان فارسی در صفحه رسمی خودش منتشر کرد که در آن نوشته بود:

«قلبهای آبی عزیز

اگر ممکنه پرس و جو کنید چه کسی، چگونه، کجا و کی به من پیشنهاد ۸۰۰۰۰۰ یورویی بعلاوه ۱۲۰۰۰۰۰ قرارداد جدید رو دادند؟ کدوم انسان عاقلی این پیشنهاد رو رد می کنه در حالی که من با مبلغ بسیار کمتر از این به ایران اومدم. چطور من از این پیشنهاد خبر ندارم؟ شاید از فدراسیون اجازه ندادند که من رو برگردونند که من احترام میزارم.

شاید کسی دوست نداره که سرمربی تنها تصمیم گیرنده جذب بازیکنان باشه که من احترام میزارم. شاید یکی مربی دیگر رو ترجیح میدن که من احترام میزارم. شاید بطور کلی اصلا نمیخوان من برگردم که احترام میزارم.

ولی تمام کنید دروغ ها رو، طرفداران استقلال هم خسته شده اند. من هرگز پیشنهادی رو رد نکردم، چون اصلا چیزی نیامد از سمتشون. فقط نشان دادند که می‌خواهند من برگردم، در حالی که هیچوقت واقعا نمیخواستند.

ممکنه لطفا بپرسید اون فرد واسطه ایتالیایی که خود باشگاه در ماه جولای معرفی کرد و وارد مذاکرات کرد کجاست؟ چرا ناپدید شد؟ مذاکرات رو کلا رها کرد وقتی متوجه شد (همانطور که ما متوجه شدیم) مذاکرات فیک و غیر واقعی هست؟

و این که چرا باشگاه بعد از فینال حذفی اسم من رو اعلام کرد و در مورد مذاکرات صحبت کردند ولی هیچکس از باشگاه حتی از "مربی آینده" و مورد نظرشون در مورد بازیکنان و برنامه تیم چیزی نپرسید و با بازیکنان قدیمی تمدید کرد و بازیکنان جدید گرفت بدون هیچگونه مشورت؟

همه چیز فیک بود مثل اعدادی که دیروز در موردش صحبت شد. تمام هدفشون این بود و هست که به مردم نشون بدن که تمام تلاششون رو کردن که استراماچونی رو برگردونن ولی در واقع هیچ اقدام محکم و جدی در این ۲ ماه اتفاق نیفتاد و فقط حرف بود که به مردم بگویند داریم عمل می‌کنیم.

دیگه این حرفها رو تمام کنید لطفا الان با من یا بدون من فقط تمرکز کنید برای ساختن یک تیم فوق العاده و تلاش برای قهرمانی.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها