jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۷۳۰۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۱

ماموران پلیس امنیت اقتصادی پایتخت بیش از ۱۵ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی از برندهای معروف را کشف کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، به دنبال دریافت خبری در مورد اقدام فردی در جعل برندهای بین المللی بازار لوازم آرایش و فروش محصولات بی کیفیت در پوشش این برندها، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و درپی آن مشخص شد این فرد با استفاده از لوگو و بسته بندی شرکت‌های معروف، لوازم آرایش بی کیفیت را در این پوشش عرضه کرده است.

در همین راستا مجوزهای قضایی لازم دریافت شده و ماموران در عملیاتی به مخفیگاه این فرد در حوالی خیابان کرمان رفته و این فرد را شناسایی و دستگیر کردند. همچنین اقدام به بازرسی از محل فعالیت این فرد در طبقه همکف ساختمان محل دستگیری اش کردند و در جریان آن ۳۹ دستگاه «لیبل زن» برقی و ۵ هزار و ۷۸۳ قوطی خالی و ۱۵ هزار و ۹۵ لوازم آرایشی و بهداشتی دارای ارزش پایین کشف و ضبط شد.

سرهنگ گودرزی، رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که متهم در بدو دستگیری در همان محل به جرمش اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر