Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۸۶۱ ۲۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۶

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی خبر داد؛

موافقت ناجا با حضور فوتبالیست‌های مشمول در قطر

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از رفع مشکل خروج از کشور ورزشکاران مشمول تیم های باشگاهی برای شرکت در مسابقات آسیایی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین ازفارس، سردار تقی مهری از صدور مجوز خروج از کشور برخی از بازیکنان تیم های اعزامی مسابقات آسیایی خبر داد.

وی اظهار داشت: با درخواست وزارت ورزش و جوانان در خصوص مجوز خروج موقت بازیکنان مشمول تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودروی مشهد برای شرکت در مسابقات گروهی جام باشگاه های آسیا در کشور قطر؛ این سازمان با بررسی دقیق وضعیت خدمتی آنان برابر مقررات قانون خدمت وظیفه عمومی، مجوز خروج از کشور این دسته از بازیکنان را در تاریخ 20 شهریورماه سال جاری صادر کرد.

سردار مهری گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا در راستای تدابیر و به منظور حضور قدرتمندانه تیم های باشگاهی کشور در مسابقات آسیایی حداکثر همکاری را با باشگاه های مزبور دارد.

رئیس سازمان ظیفه عمومی ناجا به کلیه باشگاه هایی که دارای بازیکن مشمول هستند، توصیه کرد: در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان وظیفه عمومی اقدام کنند که در ادامه روند فعایت ورزشی به ویژه در بازی های بین المللی با مشکلات خروج از کشور مواجه نشوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر