Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۶۵۲ ۲۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۱

رئیس پیشین دادگاه‌های انقلاب استان تهران و نماینده بم درمجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به جریمه تعیین شده برای ایران در قرار داد فوتبال و آقای ویلموس اگر تجدید نظر خواهی در مجامع بین المللی و دادگاههای مربوطه صورت گیرد مطمئنا وکلا با توجه به رقم جریمه ، پول خوبی برای حق وکالت می خواهد لذا باید ببینم ایا این دفاعیات می تواند به نتیجه برسد که هزینه لازم را انجام دهیم.

موسی غضنفر آبادی عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس یازدهم در گفتگو با جام جم آنلاین ،  با بیان اینکه اصل قرارداد جای بحث داشته افزود:باید مشخص شود افرادی که این قرارداد را انجام دادند چرا بی دقتی و بی مسئولیتی داشتند چون مشخص نیست با توجه به رای دادگاه علیه ایران بعد از تجدید نظر خواهی، و دفاع وکلا ،آیا این شکایت منتهی به نتیجه مثبت در مورد ایران شود.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بحث دیگر این است  که در داخل کشور باید با افراد خاطی که این قرار داد را بستند برخورد کنیم و پول جریمه ،از طرف آنان پرداخت شود و هزینه به هر نحو از آنها گرفته شود.

نماینده بم یادآورشد: این قرارداد کاملا غیرمسئولانه بسته شده و سرمایه مردم را هدر داده است لذا باید با عوامل آن برخورد جدی شود.

وی با بیان اینکه مجلس در خصوص این قرارداد وارد بحث شده تاکید کرد:البته مجلس جز نظارت و پیگیری کاری نمی تواند بکند ولی این نظارت از طریق کمیسیون اصل 90 صورت خواهد گرفته و اگر به نتیجه برسد گزارش آن به مراجع قضایی ارسال خواهد شد.

رئیس پیشین دادگاه‌های انقلاب استان تهران گفت:در نهایت کسانی که درگذشته قرارداد را تنظیم کردند و در این بخش سهل انگاری کردند باید پاسخگوی ملت باشند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر