jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۶۵۲   ۲۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۱

رئیس پیشین دادگاه‌های انقلاب استان تهران و نماینده بم درمجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به جریمه تعیین شده برای ایران در قرار داد فوتبال و آقای ویلموس اگر تجدید نظر خواهی در مجامع بین المللی و دادگاههای مربوطه صورت گیرد مطمئنا وکلا با توجه به رقم جریمه ، پول خوبی برای حق وکالت می خواهد لذا باید ببینم ایا این دفاعیات می تواند به نتیجه برسد که هزینه لازم را انجام دهیم.

موسی غضنفر آبادی عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس یازدهم در گفتگو با جام جم آنلاین ،  با بیان اینکه اصل قرارداد جای بحث داشته افزود:باید مشخص شود افرادی که این قرارداد را انجام دادند چرا بی دقتی و بی مسئولیتی داشتند چون مشخص نیست با توجه به رای دادگاه علیه ایران بعد از تجدید نظر خواهی، و دفاع وکلا ،آیا این شکایت منتهی به نتیجه مثبت در مورد ایران شود.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بحث دیگر این است  که در داخل کشور باید با افراد خاطی که این قرار داد را بستند برخورد کنیم و پول جریمه ،از طرف آنان پرداخت شود و هزینه به هر نحو از آنها گرفته شود.

نماینده بم یادآورشد: این قرارداد کاملا غیرمسئولانه بسته شده و سرمایه مردم را هدر داده است لذا باید با عوامل آن برخورد جدی شود.

وی با بیان اینکه مجلس در خصوص این قرارداد وارد بحث شده تاکید کرد:البته مجلس جز نظارت و پیگیری کاری نمی تواند بکند ولی این نظارت از طریق کمیسیون اصل 90 صورت خواهد گرفته و اگر به نتیجه برسد گزارش آن به مراجع قضایی ارسال خواهد شد.

رئیس پیشین دادگاه‌های انقلاب استان تهران گفت:در نهایت کسانی که درگذشته قرارداد را تنظیم کردند و در این بخش سهل انگاری کردند باید پاسخگوی ملت باشند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها