jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۴۳۱   ۱۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۸

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی خبر داد؛

جوی آرام در اغلب شهرها / کاهش دما در شمال کشور

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر فردا ۱۷ شهریور تا پایان هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور ۴ تا ۶ درجه کاهش می یابد.

 به گزارش جام جم آنلاین، امیرحسین نقشینه در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: امروز در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم است.

وی ادامه داد: روز آینده ۱۷ شهریور در اردبیل و سواحل غربی خزر، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده و پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: از بعد از ظهر فردا ۱۷ شهریور تا پایان هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور ۴ تا ۶ درجه کاهش می یابد.

وی تصریح کرد: روز سه شنبه ۱۸ شهریور در سواحل خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و برخی مناطق اردبیل بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال غرب کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: در پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل و وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه بیان کرد: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در بخش هایی از استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، یزد، تهران، اصفهان، قم و استان مرکزی همچنین در غرب کشور وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود که در مناطق مستعد با خیزش گرد و خاک همراه خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: آسمان تهران فردا صاف پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۳۶ و ۲۴ درجه خواهد بود.

نقشینه اضافه کرد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای ۴۵ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۷ درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها