وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم برای کنگره آمریکا شفاف خواهد ساخت که با فروش اف-35 به امارات مخالف است.
کد خبر: ۱۲۷۵۲۷۷
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، «الی کوهن» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی روز جمعه مخالفت خود با فروش جنگنده های اف-35 به امارات را ابراز داشت.
 
وی در سخنانی گفت: «اسرائیل این موضوع را برای کنگره آمریکا شفاف خواهد ساخت که با فروش جنگنده های اف-۳۵ به امارات متحده عربی مخالف است.»
 
از سوی دیگر دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز جمعه به گزارش روزنامه «نیویورک‌تایمز» مبنی بر موافقت وی با فروش تسلیحات پیشرفته از جمله جنگنده‌های آمریکایی «اف-۳۵» به امارات عربی متحده واکنش نشان داد.
 
به نوشته روزنامه «هاآرتص»، در این بیانیه ضمن تکذیب گزارش مذکور آمده است: «تکرار ادعاهای اشتباه علیه نخست‌وزیر نتانیاهو، چیزی را به واقعیت تبدیل نمی‌کند».
 
دفتر نتانیاهو ادامه داد: «در هیچ نقطه‌ای از گفت‌وگو با آمریکا که منجر به توافق تاریخی با امارات عربی متحده در تاریخ سیزدهم آگوست شد، نخست‌وزیر (نتانیاهو) هیچ موافقتی با فروش تسلیحات پیشرفته به امارات نکرد».
 
روزنامه نیویورک‌تایمز بامداد روز جمعه به نقل از مقام‌های آگاه به مذاکرات عادی‌سازی روابط بین تل‌آویو و ابوظبی نوشت، نتانیاهو در محافل خصوصی با فروش تسلیحات پیشرفته آمریکایی به امارات متحده عربی موافقت کرده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها