Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۰۱۱ ۱۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۲

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز موشک‌های ما قابلیت‌های منحصر به فردی دارند که به‌راحتی توان دفاعی جمهوری اسلامی را تأمین و بازدارندگی ایجاد می‌کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در قزوین با بیان اینکه "رهبری‌های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب راه درست و دقیق را برای ما روشن کرده است" اظهار داشت: کشورهای دنیا با روشنگری‌های جمهوری اسلامی و درک قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشورمان، آمریکا را در شورای امنیت تنها گذاشتند.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه افزود: به‌جز دومینیکن که با ذره‌بین نیز به‌روی نقشه جغرافیایی جهان دیده نمی‌شود، کشور دیگری در مسئله قطعنامه ضدایرانی واشنگتن از آمریکا حمایت نکرد و این موضوع قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران در کل دنیا را به رخ آمریکای جنایتکار می‌کشاند.
 
این مقام لشگری با اشاره به اینکه "عقل جامعه بشری رفتار آمریکا را برنمی‌تابد و آمریکا روز به روز در دنیا تنها‌تر خواهد شد" تصریح کرد: آمریکا در دنیا به‌سبب داشتنِ روح استکباری، تجاوز و تروریستی منزوی شده است.
 
حیدری خاطرنشان کرد: یک وسیله دفاعی به‌تنهایی نمی‌تواند توان دفاعی ما را تکمیل کند بلکه بایستی تجهیزات نظامی در بردها و امکانات مختلف وجود داشته باشد؛ به همین دلیل امروز تأکید بیشتر نیروهای مسلح
بر دقیق‌‌زن، نقطه‌‌زن، هوشمند و اتوماسیون‌کردن تجهیزات است.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه "هر کدام از ابزارهای نظامی چرخه دفاعی را تا حدودی کامل می‌کند" عنوان کرد: امروز موشک‌های ما قابلیت‌های منحصر به فردی دارند که به‌راحتی توان دفاعی جمهوری اسلامی را تأمین و بازدارندگی ایجاد می‌کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر