jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۸۲۰   ۰۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۷

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تهمیدات ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه را تشریح کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، علیرضا قنادان در گفتگو با ایسنا در مورد ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه گفت: برای تمام رانندگانی که سابقه حضور در حمل‌ونقل دانش آموزی را داشتند، پیامک ثبت نام ارسال شده است و همچنین از تمامی پیمانکاران که صلاحیت شان برای فعالیت در سرویس مدارس تایید شده و لیست آن نیز در اختیار اداره کل آموزش و پرورش تهران قرار گرفته نیز درخواست کردیم که رانندگان تحت پوشش خود برای سال آینده را معرفی کنند.

وی با بیان اینکه ثبت نام اولیه رانندگان به شکل رایگان و از طریق پرکردن یک فرم الکترونیکی است، افزود: با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه‌ریزی برای ثبت نام نهایی رانندگان متقاضی بگونه‌ای است که در مورد رانندگان قدیمی که اطلاعات و سوابق آنها در سامانه سپند موجود است نیاز به مراجعه حضوری متعدد نباشد و این افراد تنها یکبار برای دریافت برچسب‌ها به دفاتر مراجعه می‌کنند.

قنادان با تاکید بر اینکه استعلام عدم سوءپیشینه رانندگان متقاضی سرویس مدرسه سال جاری طی هماهنگی با نیروی انتظامی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، اظهار کرد: برای ثبت نام رانندگان جدیدالورود نیز تمهیداتی اندیشیده شده که برای تشکیل پرونده در نوبت زمانی مشخص و اختصاصی بتوانند به دفاتر خدمات تاکسیرانی مراجعه کنند.

وی در خصوص آموزش‌های سرویس مدارس نیز افزود: در سال‌های گذشته آموزش رانندگان سرویس مدرسه در مرکز آموزش تاکسیرانی به شکل حضوری انجام می‌شد، اما در سال جاری و به دلیل ملاحظات پیشگیرانه در خصوص کرونا، محتوای آموزشی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی ارائه خواهد شد و برای اولین بار یک سرفصل جدید تحت عنوان «مقابله با کرونا در سرویس مدرسه» به موارد آموزشی اضافه شده است.


بیشتر بخوانید: «تهران» آماده آغاز سال تحصیلی جدید است


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها