jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۷۷۸   ۰۸ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۹

با ورود باشگاه اسپورتینگ لیسبون به معامله مهدی طارمی و تیم پورتو، دعوا بر سر جذب مهاجم ایران در پرتغال بالا گرفت. پورتو به توافق قبلی با طارمی دلگرم است.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، روزنامه ابولا پرتغال جزئیات پیشنهاد باشگاه اسپورتینگ لیسبون به مهدی طارمی مهاجم ایران را در حالی که با پورتو به توافق رسیده اینطور گزارش کرده است:

حساب‌های مالی باشگاه پورتو توسط یوفا کنترل می‌شود. بنابراین پورتو پس از تأیید درآمدهای فوق العاده خود ناشی از فروش بعضی از دارایی‌ها می‌تواند بازیکن جدید بگیرد. کلودیو راموس و کاراسا شامل این قانون نشدند چون بازیکن آزاد بودند و قرارداد نداشتند.

خرید طارمی و تونی مارتینز حدود ۱۰ میلیون یورو برای باشگاه پورتو هزینه دارد.

با تأخیر در ثبت قرارداد، طارمی و مارتینز از سوی باشگاه‌های دیگر اذیت شدند ولی تعهد دو بازیکن به پورتو به حدی است که به پیشنهادات جدید توجهی ندارند.

طبق اعلام ابولا تلاش اسپورتینگ برای منحرف کردن جریان انتقال طارمی به پورتو ادامه دارد. طارمی با دستمزد پایه ۶۰۰ هزار یورویی با پورتو توافق کرده است ولی اسپورتینگ پیشنهاد ۱.۲ میلیون یورویی به مهاجم ایران ارائه داده است.

این روزنامه پرتغالی همچنین خبر داده است که انتقال آندره پریرا بازیکن پرتغالی از پورتو به ریوآوه جزو توافقات دو باشگاه برای فروش طارمی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها