Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۶۶۴ ۰۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۳

امیر سرلشکر حسنی سعدی در بازدید از دستاوردهای سازمان صنایع دفاع:

در تهیه مواد اولیه و قطعات به هیچ کشوری نیاز نداریم

جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه توانمندی ها، دستاوردها و محصولات سازمان صنایع دفاع در تهران بازدید کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، در این بازدید که امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ گننده وزارت دفاع و مدیر عامل سازمان صنایع دفاع نیز حضور داشتند، امیر سرلشکر حسنی سعدی در بازدید از گروه‌های خودرویی و زرهی، تسلیحات و پدافند هوایی گفت: باید بتوانیم محصولات زرهی خود را بروزرسانی کنیم و نوع طراحی این قبیل محصولات باید به گونه ای باشد که  نه تنها در عملیات آفندی بلکه در پدافند نیز باید دارای قابلیت ویژه و بالایی باشد.
 
وی با تاکید بر افزایش بیش از پیش توانمندی های دفاعی گفت: امروز صنعت دفاعی بر اساس نقشه راه جامع و با تکیه بر تحقیقات و فناوری، نیاز عمده نیروهای مسلح در کشور را به خوبی تامین می کند.
 
جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به  رهنمود های فرماندهی معظم کل قوا در خصوص جهش تولید گفت: امروز صنعت دفاعی مجموعه ای از نیروهای متخصص و دانشمند و متعهدی است  است که میتواند قدرت نیروهای مسلح را با تولید سلاح های مدرن بالا ببرد.
 
 وی در ادامه با تاکید بر لزوم خودکفایی در تمامی عرصه ها به ویژه صنایع دفاعی افزود: باید به بالاترین تکنولوژی روز دنیا دست پیدا کنیم و بحمدالله امروز در تهیه ی مواد اولیه و قطعات با تکیه بر توانمندی داخلی و بومی  به مرحله ای رسیده ایم که به هیچ کشوری نیاز نداریم.
 
امیر سرلشکر حسنی سعدی با اشاره به موقعیت استراتژیک ایران،  نقش صنعت دفاعی در ارتقاء توانمندی نیروهای مسلح را مهم توصیف کرد و گفت: نیروهای مسلح ایران  باید  به گونه ای تجهیز شود که هیچ بیگانه ای جرات تجاوز به خاک کشورمان را حتی در ذهن نداشته باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر