jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۶۲۱   ۰۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۰

رئیس پلیس راه تهران از اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته آزادراه «تهران – شمال» خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نوراله خادم اظهار داشت : با توجه به ابلاغیه پلیس راهور ناجا و تعطیلات پایان هفته محدویت های زیر در آزادراه تهران - شمال پیش بینی شده است.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ در خصوص موج رفت تردد خودروها اظهار داشت : تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم شهریور ماه از ساعت 12:00 الی ساعت 02:00 روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران-شمال ممنوع است.

وی اضافه کرد: در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه روز چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم شهریور ماه از ساعت 15:00 الی ساعت 02:00 روز بعد از کرج ( دوراهی شهرستانک) و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در روز جمعه هفتم شهریورماه از ساعت 15:00الی 24:00 از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران-شمال ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 الی 24:00 همان روز از کرج ( دوراهی شهرستانک) و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ خادم در خصوص موج برگشت تردد خودروها توضیح داد: تردد انواع وسیله نقلیه روز شنبه هشتم شهریورماه از 15:00الی 24:00 از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده ودر صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 الی 24:00 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران- شمال به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی بیان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم شهریورماه از ساعت 12:00 الی ساعت 02:00 روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال ممنوع است.

سرهنگ خادم خاطرنشان کرد: در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم شهریور ماه از ساعت 15:00 الی ساعت 02:00 روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران- شمال به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها