jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۵۶۴   ۰۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۱

لیونل مسی با ارسال فکسی به باشگاه بارسلونا جدایی خود را اعلام کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، لیونل مسی رسما به باشگاه اعلام کرد می خواهد برود. فوق ستاره آرژانتینی 33 ساله در شرایطی این درخواست را داده است که تمام دوران فوتبال خود را در نیوکمپ گذرانده و پس از کسب 6 توپ طلا به نظر می‌رسد که او و باشگاه بارسا به انتهای خط رسیده‌اند.

بندی در قرارداد ابر ستاره آرژانتینی وجود دارد که به وی اجازه می‌دهد که بارسلونا را پیش از اتمام قرارداد به عنوان بازیکن آزاد ترک کند.

اگر چه قرارداد او در پایان فصل 21-2020 به پایان می‌رسد اما مسی و تیم حقوقی او معتقدند که آن‌ها می‌توانند یک طرفه این قرارداد را فسخ کنند.

قراردادی که بند آزاد سازی آن بیش از 700 میلیون یورو است. با تمام این شرایط مسی تصمیم خود را برای جدایی گرفته است و در این راه البته باشگاه‌های بسیار کمی وجود دارند که بتوانند دستمزد این ابرستاره آرژانتینی را پرداخت کنند.

جدایی مسی از بارسلونا تلخ ترین جدایی تاریخ فوتبال جهان خواهد بود و توجه تمامی رسانه ها را به خود اختصاص داده و باعث شده حتی برای ساعاتی هم شده اخبار مربوط به کرونا به حاشیه برود.

رئیس  ایالت کاتالونیا  با انتشار متنی با مسی خداحافظی کرد و در توییتر نوشت: کاتالونیا همیشه خانه ات خواهد بود. با تشکر از سال های جادویی، ما خوش شانس بودیم که سالهای زندگی مان را در کنار بهترین بازیکن جهان بودیم، یک ورزشکار اصیل و فراموش نشدنی، لیونل مسی.

بعد از خبر جدایی مسی تعداد زیادی خبرنگار و عکاس جلوی در باشگاه بارسلونا تجمع کرده اند.

روزنامه آس هم درباره تصمیم مسی نوشته است: کومان(سرمربی جدید بارسلونا) در جلسه رو در رو با لیونل مسی صحبت هایی را مطرح کرده که باعث خشم این فوق ستاره آرژانتینی شده است. سرمربی هلندی به لیونل مسی اعلام کرده که هیچ کسی در تیمش نسبت به دیگری برتری ندارد.

بر اساس آخرین اخبار هواداران بارسلونا جلوی باشگاه تجمع اعتراض آمیزی راه انداخته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها