jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۵۱۷   ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۱

فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی پلیس خبر داد؛

کشف بزرگترین محموله سرقتی پودر آلومینیوم در بندر امام (ره)

فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی پلیس پیشگیری از کشف بزرگترین محموله سرقتی پودر آلومینیوم به وزن 27 تن در بندر امام (ره) خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس، سرهنگ جعفر اطمانی با اعلام خبر کشف بزرگترین محموله سرقتی اظهار داشت: در پی گزارش فعالان اقتصادی درخصوص احتمال کسری بار و سرقت محموله‌های وارداتی از انبارهای بنادر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران یگان حفاظت بندر امام (ره) خوزستان قرار گرفت.

فرمانده یگان حفاظت از بنادر و دریانوردی پلیس پیشگیری گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد تعدادی از رانندگان کامیون‌های باری با هماهنگی برخی کارکنان فعال در زمینه واردات و صادرات کالا پس از طی تمامی مراحل مربوط به خروج کالا از گمرک به شیوه اضافه بار اقدام به سرقت از محموله ها می کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، تیمی از مأموران زبده یگان حفاظت بنادر و دریانوردی به منظور شناسایی و دستگیری سارقان تشکیل و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی با هماهنگی مقامات قضائی در یک اقدام غافلگیرانه 3 دستگاه کامیون را شناسایی و توقیف کردند.

سرهنگ اطمانی تصریح کرد: با انجام باسکول مجدد و مطابقت وزن محموله با اسناد و مدارک مربوطه محرز شد که هر کامیون 9 تن بار اضافه و در مجموع 27 تن بار سرقتی از نوع پودر آلومینیوم دارند که کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در این رابطه 3 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند، همچنین پیگیری لازم برای دستگیری سایر همدستان این متهمان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها