jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۲۳۹   ۱۹ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۰

ارتش رژیم صهیونیستی در اقدامی که بیانگر حجم نگرانی ووحشت نظامیان این رژیم است، یکی از پهپادهای شناساسی خود را به خیال آن که پهپاد مهاجم یکی از گروه‌های مقاومت است، سرنگون کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم ، روزنامه صهیونیستی هاآرتص به نقل از منابع خود در ارتش خبر داد، این هواپیمای بدون سرنشین توسط پدافند هوایی ارتش در ارتفاعات جولان سرنگون شده است.
 
منابع مذکور تأکید کردند بعد از این حادثه که روز جمعه گذشته رخ داد، آژیرهای خطر در مناطق شمال فلسطین اشغالی به‌ویژه منطقه الجلیل در مرز با لبنان به صدا در آمد و لحظاتی بعد اطلاع داده شد که آژیرها به‌اشتباه به صدا درآمده است.
 
همچنین ارتش صهیونیستی اعلام کرده بود که یک پهپاد را که وارد حریم هوایی (فلسطین اشغالی) شده، سرنگون کرده است تا بعد از آن مشخص شود که پهپاد ساقط‌شده متعلق به ارتش رژیم اشغالگر بوده و اسرائیل مجدداً خودزنی کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها