مهاجم ایرانی ریوآوه اعلام کرد آماده پذیرش پیشنهاد براگا است.
کد خبر: ۱۲۷۲۷۵۹

به گزارش جام جم آنلاین ،  مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه ریوآوه در این فصل به همراه تیمش موفقیت خوبی کسب کرد و با زدن 18 گل برای تیمش یکی از مهره های کلیدی ریوآوه در کسب سهمیه لیگ اروپا بود.

طارمی در مصاحبه با نشریه «آبولا» پرتغال در زمینه های مختلف صحبت کرد که به شرح زیر است:

* کارلوس کارواخال، سرمربی ریوآوه چقدر در هماهنگی و موفقیتش در لیگ پرتغال نقش داشت؟

باید از کارواخال تقدیر و تشکر کنم. او به همراه کادر فنی اش استثنایی هستند. آنها از همان ابتدای ساعت ورودم به تیم از من استقبال گرمی داشتند. او واقعا به تمام معنا یک روان شناس و مربی بزرگ است. او می داند چه زمانی و کجا از بازیکن حمایت کند. وقتی مصدوم شدم او به خوبی می دانست چه زمانی من را از لحاظ روانی تقویت کند.

*  به همین خاطر این امر ممکن است که شما به همراه کارواخال به تیمی مثل براگا بروید؟

طبیعتا چرا نه! منتظر می مانیم که در آینده نزدیک چه اتفاقی می افتد. البته باید به تمایلات باشگاه ریوآوه هم احترام بگذاریم. هر شخصی مسئول تعیین سرنوشت خود است. ریوآوه من را حمایت کرد و من همیشه حامی این باشگاه هستم. اما امضای قرارداد نیاز به بررسی تمام شروط است.

* آیا مطرح شدن نامت در کنار 3 تیم بزرگ پرتغال(بنفیکا، پورتو و اسپورتنیگ) انگیزه دیگری برای شماست؟

بدون شک این باعث افتخارم است که باشگاه های بزرگی مثل بنفیکا، پورتو و اسپورتینگ به دنبال من هستند. باعث افتخارم است که به عنوان اولین بازیکن ایرانی و یکی از اولین آسیایی ها هستم که برای رسیدن به این باشگاه می جنگد. به تاریخ فوتبال پرتعال احترام زیادی قائل هستم. از حضورم در لیگ پرتغال خوشحالم و باعث افتخارم است که در این لیگ حضور پیدا کردم.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها