jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۴۴۲ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۰

مدیرکل بحران استان کرمانشاه در خصوص حریق محله دولت آباد کرمانشاه گفت: ساعت 11 و 20 امروز صبح در خصوص یک حریق در پارکینگ ماشین آلات سنگین اعتماد واقع در محله دولت آباد کرمانشاه اعلام شد و پس از آن به سرعت اکیپ های آتش نشانی اطراف به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، جلیل بالایی در خصوص جزییات این حادثه، اظهار داشت: آتش سوزی گزارش شده در پارکیتگ ماشین آلات سنگین رخ داده و از یک دستگاه تانکر حامل سوخت شروع شده و به ماشین آلات اطراف سرایت کرده است با توجه به حجم آتش سوزی از واحد اطفاء حریق سپاه پاسداران و پالایشگاه درخواست کمک شد.
بالایی ادامه داد: پس از حضور اکیپ‌های اطفاء حریق، یگان امداد و درمان نیز سریعاً اقدام به حضور و استقرار در محل حادثه کردند؛ در این حادثه یک نفر از اهالی محل دچار آتش سوزی شده بود که سریعا به بیمارستان اعزام و چهار نفر از کادر آتش نشانی نیز که در جریان حادثه دچار سوختگی شده بودند، توسط بیمارستان مستقر درمان شدند.
وی با بیان این مطلب که حادثه پس یک ساعت و ۲۰ دقیقه مدیریت و حریق اطفاء شد، گفت: در جریان این حادثه ۸ دستگاه ماشین آلات سنگین آسیب دیده‌اند و با توجه به زحمات یگان‌های مستقر در محل در ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه حریق کاملا مهار شده و فرمانده میدانی عملیات نیز پایان عملیات را اعلام کرد.
بالایی در خصوص علت اصلی حادثه عنوان کرد: علت حادثه هم اکنون در حال بررسی است اما بنا به گزارشات و مشاهدات اولیه تعمیرات غیر اصولی یکی از رانندگان یا مالکان خودرو علت به جود آمدن حریق بوده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر