jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۳۸۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۲

رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران از توزیع ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی ویژه کرونا خبرداد.

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس نوشت: مهدی یوسفی رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران  درباره جزئیات ارسال تجهیزات سرمایه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی اظهار داشت:  از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 31 دستگاه سی تی اسکن بر اساس لیست معاونت درمان وزارت بهداشت به مراکز درمانی تحویل داده شده است .

وی افزود: در طول یک ماه گذشته نیز بیش از 150 عدد تخت ICU و CCU با تمام متعلقات به دانشگاه‌های علوم پزشکی تحویل داده شده است و جمعا حدود 1000 تخت ویژه  برای کرونا توسط هیات امنا بین مراکز درمانی توزیع شده است.

وی با بیان اینکه مورخ 5 مرداد ماه 32 دستگاه ونتیلاتور برای مراکز دانشگاهی ارسال شده است که مجموع آن از اسفند ماه سال گذشته تاکنون بیش از یک هزار 534 بوده است، افزود: 46 دستگاه BIPAP نیز در همین روز تحویل نماینده‌های دانشگاه‌‌های علوم پزشکی شده است که تعداد 237 دستگاه BIPAP از ابتدای بروز کرونا تاکنون بوده است.

رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران  در انتها خاطرنشان کرد: به لطف الهی و با هماهنگی‌های انجام شده نیز 186 دستگاه الکتروشوک و 25 دستگاه اکو ثابت و پرتابل نیز به مراکز درمانی تحویل دادیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر