jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۰۹۸   ۰۴ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۳

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی را به همه پیشکسوتان و همچنین آن‌هایی که دستشان از این دنیا کوتاه است، تقدیم ‌می‌کنم.

به گزارش جام جم آنلاین ، یحیی گل‌محمدی پس از بازگشت کاروان پرسپولیس به تهران در مورد چهارمین قهرمانی این تیم اظهار داشت: به همه هواداران خوبمان تبریک می‌گویم، ان‌شاالله دلشان با این پوکر قهرمانی شاد باشد. همچنین به همه پیشکسوتان عزیزمان تبریک می‌گویم که ما میراث قهرمانی‌های آن‌ها را به دوش می‌کشیم و کاری که آن‌ها قبلا کرده‌اند را انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالیم. این برد را به همه پرسپولیسی‌های عزیز تبریک می‌گویم. به بازیکنان خوبمان که با غیرت دویدند، بازیکنانی که با ما نبودند، مصدوم و محروم بودند. ضمن اینکه جا دارد به صورت ویژه این قهرمانی را به هادی نوروزی عزیز و دیگر پیشکسوتانی که از جمع ما رفتند و دستشان از این دنیا کوتاه است تقدیم کنم. ان‌شاالله روحشان شاد باشد.

گل‌محمدی در مورد ماموریت پرسپولیس در جام‌حذفی و لیگ‌قهرمانان‌آسیا و اینکه آیا قصد جذب بازیکن برای بازی‌های آسیایی دارد، گفت:
جلسه‌ای در مورد همین مسائل داریم. قطعا بعد از بازی‌های لیگ و حذفی تغییراتی خواهیم داشت و در مورد آن‌ صحبت می‌کنیم.

وی در مورد جذب بازیکن خارجی و همچنین وضعیت اوساگونا، عنوان کرد: در مورد جذب بازیکن خارجی نمی‌دانم. اوساگونا قرار است بیاید و از او قطع امید نکرده‌ایم.

گل‌محمدی در‌ مورد بازگشت به نیمکت پرسپولیس و اینکه نمی‌ترسید اتفاقات حضور اولش تکرار شود، اظهار داشت: آن موقع جوانتر و کم تجربه‌تر بودم ولی به بازیکنان این تیم، کارشان و شخصیتشان ایمان داشتم. مطمئن بودم جواب می‌دهند و خدا را صدهزار مرتبه شکر که این اتفاقات خوب افتاد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبت‌هایی که چندی قبل پیرامون جدایی اش مطرح شد و همچنین برنامه همکاری در فصل آینده، گفت: صحبت مشکلات بود. بحث جدایی و استعفا در مصاحبه‌ام اصلا نداشتم. این صحبت‌ها برداشت خود مصاحبه کننده بود که از او خواستم آن را بردارد و خیلی زود هم برداشت. 

وی افزود: شرایط باید برای همکاری مهیا باشد. چندین مصدوم داریم. باید بتوانیم برای فصل آینده و بازی‌های لیگ قهرمانان بازیکن بگیریم که خیلی کار راحتی نیست.

گل‌محمدی در مورد اینکه اگر قرار باشد این قهرمانی را به یک‌نفر تقدیم کند چه کسی خواهد بود، گفت: کار سختی است. به خانواده مرحوم نوروزی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها