jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۱ ۰۱ آبان ۱۳۸۰  |  ۱۶:۴۸

مهندس سعیدفردوسی مدیرطرحهای عمرانی پروتکل مونترال گفت:برایآگاهی بیشترمردم ازپروژه ارزیابی اثرات زیست محیطی،نخستین همایش بین المللی ارزیابی اثرات زیست محیطی15 و16 آبانماه درتهران برگزارمیشود

به گزارش خبرنگار ما وی در جمع خبرنگاران افزود: کشور ما نیازمند نظام دقیق ارزیابی زیست محیطی است تا رابطه طرحهای مختلف با محیط زیست را مشخص کند.وی تاکید کرد: در سال 1997 میلادی با توافق و تفاهم بر این که ایران نیازمند تقویت در زمینه ارزیابی زیست محیطی است ، اجرای پروژه ای به ارزش 350 هزار دلار بین سازمان ملل و سازمان حفاظت محیط زیست ایران امضا شد تا به ارزیابی اثرات زیست محیطی ، بررسی قوانین و مقررات مربوطه ، بررسی وضعیت زیست محیطی در ایران و سایر کشورها و انتقال تجارب آنها به ایران ، احداث مرکزی برای نگهداری ، انتقال و انتشار اطلاعات مربوط به ارزیابی زیست محیطی و از همه مهمتر ایجاد دستورالعملهای زیست محیطی در کشور بپردازد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر