jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۴۷۳   ۱۵ تير ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۴

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ خبر داد؛

شناسایی تولید و عرضه کنندگان لباس‌های نامناسب در تهران

۱

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از شناسایی واحدهای صنفی عرضه و تولیدکننده پوشاک نامتعارف خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در راستای عمل به مطالبات مردمی مبنی بر حفظ و رعایت عفت عمومی، جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرده و در نهایت بنا شد در مورد عدم تولید و عرضه مانتوهای جلو باز اقداماتی انجام شده و در همین راستا نسبت به اطلاع رسانی موضوع به تولید و عرضه کنندگان پوشاک اقدام شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ پوشش را تجلی و نماد هویت بومی و ملی جامعه توصیف کرد و گفت: پوشاک نامناسب تاثیر بسزایی در فرهنگ و ملیت یک جامعه دارد و در همین راستا نیز معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی، نظارت بر واحدهای صنفی مربوط را در دستور کار قرار داد.

به گفته مرادی در همین راستا نیز ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی در طرح یک هفته ای که از هفتم تیر ماه آغاز و تا چهارم تیرماه ادامه داشت، از ۲۵۳ واحد صنفی عرضه و تولیدکنند گان و فروشندگان پوشاک بازدید کردند. در جریان این بازدیدها نیز واحدهای تولید و عرضه کننده پوشاک نامتعارف شناسایی شدند که تخلفات آنان ثبت و برابر قانون نظام صنفی با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تهیه وتوزیع این لباس هاکه بااهداف شوم ازکشورهای امریکاوانگلیس وبعضی کشورهای اروپایی(مدعیان زشت حقوق بشر) صورت می گیره،یک جنایت تاریخی و فرهنگیه،ازاین همه توحش به اندازه کافی خسته شده ایم.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها