jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۵۷۳ ۰۳ تير ۱۳۹۹  |  ۲۰:۱۹

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تهران خبر داد:

انفجار و آتش‌ سوزی در کارگاه شارژ سیلندرهای گاز در میدان خراسان (+عکس)

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تهران از انفجار و آتش‌سوزی در یک کارگاه شارژ سیلندرهای گاز در میدان خراسان و فوت دو کارگر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۱۷:۴۸ عصر امروز یک مورد حادثه انفجار و آتش‌ سوزی در یک کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع واقع در خیابان ۱۷ شهریور، پایین‌تر از میدان خراسان، ابتدای خیابان طیب به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: آتش‌ نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند در یک مغازه و حیاط پشتی آنکه بیش از ۱۰۰ متر وسعت داشته و از آن به انبار روباز استفاده می‌شد به عنوان محل نگهداری سیلندرهای گاز مورد استفاده قرار می‌گرفت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: این بخش دچار آتش‌ سوزی شده بود و به گفته شاهدان یک الی دو بار هم انفجار رخ داده بود. در اطراف این محل ساختمان‌ های مسکونی وجود دارد و آتش‌ نشانان تا این لحظه در حال فعالیت و عملیات هستند.

ملکی تصریح کرد: ۲ کارگر متأسفانه در این حادثه فوت کردند.

انفجار و آتش‌ سوزی در کارگاه شارژ سیلندرهای گاز در میدان خراسان (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر