jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۵۷۳   ۰۳ تير ۱۳۹۹  |  ۲۰:۱۹

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تهران خبر داد:

انفجار و آتش‌ سوزی در کارگاه شارژ سیلندرهای گاز در میدان خراسان (+عکس)

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تهران از انفجار و آتش‌سوزی در یک کارگاه شارژ سیلندرهای گاز در میدان خراسان و فوت دو کارگر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۱۷:۴۸ عصر امروز یک مورد حادثه انفجار و آتش‌ سوزی در یک کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع واقع در خیابان ۱۷ شهریور، پایین‌تر از میدان خراسان، ابتدای خیابان طیب به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌ نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: آتش‌ نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند در یک مغازه و حیاط پشتی آنکه بیش از ۱۰۰ متر وسعت داشته و از آن به انبار روباز استفاده می‌شد به عنوان محل نگهداری سیلندرهای گاز مورد استفاده قرار می‌گرفت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: این بخش دچار آتش‌ سوزی شده بود و به گفته شاهدان یک الی دو بار هم انفجار رخ داده بود. در اطراف این محل ساختمان‌ های مسکونی وجود دارد و آتش‌ نشانان تا این لحظه در حال فعالیت و عملیات هستند.

ملکی تصریح کرد: ۲ کارگر متأسفانه در این حادثه فوت کردند.

انفجار و آتش‌ سوزی در کارگاه شارژ سیلندرهای گاز در میدان خراسان (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر