jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۹۴۳۱   ۰۲ تير ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۶

مسی حاضر به تمدید قرارداد با بارسلونا شد، آن هم با شرایطی که وفاداری این اسطوره به بارسلونا اثبات می کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، قرارداد مسی در پایان این فصل با بارسلونا تمام می شود اما بر خلاف اخبار متعدد پیرامون جدایی او مسی قرار نیست جایی برود و همین جا باقی می ماند.

البته او برای تمدید قرارداد که تا سال 2023 خواهد بود توقع چندانی ندارد. او می داند 33 ساله است و طراوت جوانی را ندارد اما با این حال بندی در قرارداد خود گنجانده که در پایان هر فصل اگر بارسلونا او را نخواست می تواند بدون هیچ غرامتی برود.

اما نکته مهم در قرارداد جدید مسی، عدم افزایش دستمزد اوست. او با پیشنهاد بارسا موافقت کرده و پذیرفته است که در شرایط فعلی همان دستمزد سایق را دریافت کند و به این ترتیب تا سال 2023 بر رقم دستمزد مسی افزوده نخواهد شد. گذشتی که مورد تقدیر سران بارسا قرار گرفته است.

مسی اخیرا نماینده بازیکنان در مذاکرات کاهش دستمزد با باشگاه هم بود و پذیرفت که 71 درصد از دستمزد ها تا باقی ماندن شرایط قرنطینه کاهش پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر