مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تاکید کرد:

ضرورت استفاده شهروندان از ماسک و دستکش در میادین میوه و تره بار

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به اقدامات این سازمان در مقابله با انتشار ویروس کرونا در میادین و بازارهای میوه و تره بار گفت: مشارکت و همراهی شهروندان، شرط لازم و ضروری برای موفقیت در مقابله با بیماری کووید ۱۹ است.
کد خبر: ۱۲۶۹۰۳۴

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سید سعید راد با تاکید بر ضد عفونی کردن روزانه و مستمر میادین میوه و تره بار و کنترل دمای بدن کارگران این مراکز گفت: با تمام دشواری‌های موجود، در کنترل گسترش ویروس کرونا در بین کارکنان و کارگران میادین و بازارهای میوه و تره‌بار موفق بوده‌ایم و این روند را با جدیت و دقت ادامه خواهیم داد.

وی به موضوع حضور روزانه انبوه شهروندان در میادین میوه و تره بار برای خرید ارزاق و مایحتاج مورد نیاز خود اشاره و اظهار کرد: اگر چه کارگران غرفه‌ها با ماسک و دستکش برای کمک به مراجعه‌کنندگان حضور دارند اما با توجه به اینکه عموماً مشتریان تمایل دارند خودشان محصولات مورد نظرشان را دستچین کنند، به آنان توصیه می‌کنیم حتماً با ماسک و دستکش در این مراکز حضور یابند.

راد با اشاره به اینکه توصیه‌های بهداشتی از طریق بنرها و پوسترهای آموزشی و با استفاده از سیستم‌ صوتی در میادین میوه و تره بار به‌طور مرتب به شهروندان یادآوری و تاکید می‌شود، تصریح کرد: با وجود آنکه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران به منظور رعایت فاصله‌گذاری، نسبت به خط‌ کشی و علامت‌گذاری میادین میوه و تره‌بار اقدام کرده، اما تحقق این امر نیازمند همکاری مراجعه‌کنندگان است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر رعایت دقیق پروتکل‌ های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا در میادین میوه و تره بار، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی بیش از پیش شهروندان در رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش و حفظ فاصله فیزیکی با کمترین آسیب از پاندمی کرونا عبور کنیم.

سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آغاز ورود ویروس کرونا در کشورمان تا کنون، بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی، ضمن کنترل دمای بدن کارگران و الزام آنها به استفاده از ماسک و دستکش با جداسازی توزین‌کنندگان و صندوقداران و نیز ضد عفونی کردن مستمر و روزانه میادین میوه و تره بار، همه توان خود را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به کار گرفته است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها