jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۹۷۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۵

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در سه سال گذشته موضوعی با عنوان قفل شدن ترافیک تهران نداشتیم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران به خوبی مسیری را که امام عزیز برایش تعیین کرده، طی می‌کند، اظهار کرد: برای دفاع از اسلام، قرآن و برپا کردن احکام دین در این مسیر کوتاهی نمی‌کنیم.
این مقام انتظامی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری‌ها و بی‌انضباطی‌ها محصول بی‌توجهی به نظم و انضباط است، تصریح کرد: اگر بتوانیم نظم پایتخت را به خوبی ایفا کنیم بسیاری از پلیسها بیکار می‌شوند، برقراری نظم و انضباط، تسهیل در عبور و مرور، کنترل رفت‌وآمد و کاهش سوانح و جان‌باختگان رانندگی اصلی‌ترین وظیفه مسئولیت پلیس راهنمایی و رانندگی مخصوصاً در تهران است.
وی با اشاره به 20 میلیون تردد روزانه در تهران، گفت: راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه از سوی دیگر دستگاه‌ها است، امروز برخی از رفتارهای ناهنجار رانندگان نظم و انضباط ترافیک را دچار اختلال جدی کرده است.
رحیمی با اشاره به گله‌مندی شهروندان تهرانی از وضعیت تردد موتورسیکلتها در تهران، عنوان کرد: امروز روز پایان خدمت سردار مهماندار در نیروی انتظامی است. در سه سال گذشته موضوعی با عنوان قفل شدن ترافیک تهران نداشتیم.
گفتنی است سردار مهماندار از آبان 95 تا خرداد 99 در سمت ریاست پلیس راهور تهران مشغول خدمت بود که سردار محمدحسین حمیدی به عنوان رئیس جدید پلیس راهور فاتب منصوب شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر