jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۶۹۴   ۲۱ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۲

مرکز تجاری- فرهنگی ایران و هلند هر گونه دخالت در عقد قرارداد با مارک ویلموتس را تکذیب کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، مرکز تجازی- فرهنگی ایران و هلند با صدور اطلاعیه‌ای هرگونه دخالت در عقد قرارداد با مارک ویلموتس را تکذیب کرد.

متن بیانیه مرکز تجاری فرهنگی ایران و هلند به شرح زیر است:

رئیس محترم سابق فدراسیون فوتبال در تاریخ 99/3/16 در برنامه بدون تعارف ادعا کردند: انعقاد قرارداد با‌ آقای ویلموتس به واسطه معرفی وی به وزیر ورزش از سوی مرکز تجاری فرهنگی ایران و هلند بوده است.

البته ایشان در مصاحبه دیگری با شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 99/3/19 در برنامه فوتبال برتر سعی کردند ادعای قبلی خود در خصوص نسبت دادن قرارداد منعقده با آقای ویلموتس به مرکز تجاری فرهنگی ایران و هلند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کم رنگ کنند.

هر چند چرخش 180 درجه‌ای آقای تاج در دو مصاحبه خودشان حقانیت مرکز تجاری و فرهنگی ایران و هلند و مبری بودنش از مسأله انعقاد قرارداد و انتفاع از آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد، با این همه نافی مسؤولیت مشارالیه در هجمه‌های رسانه‌ای و همین طور تشویق اذهان عمومی نسبت به این مرکز نیست.

این مرکز ضمن تکذیب و رد هر گونه دخالت در انعقاد قرارداد با آقای ویلموتس و همین طور رد هر گونه بهره بردن از منافع مادی و معنوی قرارداد مورد اشاره مواردی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌کند:

واکنش مرکز تجاری- فرهنگی ایران و هلند به قرارداد ویلموتس: حیرت‌انگیز و باورنکردنی بود

واکنش مرکز تجاری- فرهنگی ایران و هلند به قرارداد ویلموتس: حیرت‌انگیز و باورنکردنی بود

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر