jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۴۲۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۶

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین:

آنچه در کف خیابان های نیویورک و واشنگتن رخ میدهد چهره بی روتوش آمریکاست

«مردم آمریکا به دنبال آزادی و دموکراسی واقعی هستند» عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با ذکر این نکته گفت: «کسانی که دل در گروی لیبرالیسم در کشور دارند باید بدانند که امروز لیبرالیسم در جهان در حال سقوط و فروپاشی است»

کاظم انبارلویی سردبیر روزنامه رسالت و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین چهره ای که امروز مردم جهان از آمریکا میبینند را چهره بی روتوش آمریکا نامید و بیان کرد: « آنچه که امروز مردم جهان در کف خیابان های 50 ایالت آمریکا از جمله واشنگتن و نیویورک میبینند چهره بی روتوش آمریکاست. تصویری از حقیقت دموکراسی، آزادی و حقوق بشر در آمریکا به عنوان کشوری که تمدن غرب را نمایندگی میکند و توسط ارتش رسانه ای آمریکا و بزک کنندگان چهره آمریکا در ایران وجهان و کسانی که از سیا یا پنتاگون و وزارت خارجه آمریکا حقوق میگرفتند تا آن را بپوشانند این چهره الان با قیام سراسری در آمریکا خودش را نشان داده است».
 
انبارلویی با ذکر این نکته که امام و رهبر انقلاب و روشن فکران واقعی درایران بارها درباره ماهیت آمریکا روشن گری کرده اند اظهار داشت: «اما برخی کارگران فکری برای تبلیغ لیبرال دموکراسی غرب این نکات را نمیپذیرفتند و آن را تخطئه میکردند. امروز ما میبینیم که مردم آمریکا با قیام سراسری خواهان آزادی و دموکراسی واقعی و جلوگیری از نقض حقوق بشر هستند و لذا نیازی به افشارگری درباره ماهیت آمریکا نیست».
 
سردبیر روزنامه رسالت ویژگی این جنبش را آمدن ارتش آمریکا به صحنه مبارزات برای اولین بار دانست و عنوان داشت: «در جنبش های قبل پلیس یا گارد ملی اوضاع را جمع میکردند اما ترامپ با اعلام حکومت نظامی در آمریکا از عمق این جریان رونمایی کرد و الان پلیس در صف اول، گارد ملی در صف دوم و ارتش در صف سوم مقابله با مردم آمریکا هستند».
 
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به این نکته که که آمریکایی ها نقشه میکشیدند که در ایران آشوب به پا کنند، گفت: «آنها تابستان داغی را برای مردم ما پیش بینی میکردند اما خودشان گرفتار این تابستان داغ شدند.
 
وی با توجه به تاریخچه امید به نجات از طرف غرب در کشور ما افزود: «جریان متمایل به غرب در یک مقطع گرایش به سوسیالیست داشته و بعد از فروپاشی شوروی به اردوگاه لیبرالیست کوچ کرد. این جریان در مشروطیت و نهضت ملی شدن صنعت نفت ما را به شکست رساندند ولی هوشیاری مردم و نبوغ رهبری باعث شد که این جریان پس از وقوع انقلاب مهار شود و عده ای به خارج رفتند و عده ای نیز در داخل با هم صدایی با سرویس های دشمن در خطوط تعیین شده آنها حرکت کردند».
 
کاظم انبارلویی این گروه را بزک کنندگان چهره آمریکا خواند و اظهار داشت: «اینها راه نجات مردم را در وابستگی به آمریکا و غرب میدانند واعتقادی به نظام اسلامی و قیام مردم ایران ندارند».
 
سردبیر روزنامه رسالت در آخر سرانجام لیبرالیست را شکست اعلام کرد و افزود:«کسانی که دل در گروی لیبرالیسم در کشور دارند باید بدانند که امروز لیبرالیسم در جهان در حال سقوط و فروپاشی است. ماباید متکی به خدا باشیم و دست روی زانوی خودمان بگذاریم و خودمان مشکلات کشورمان را حل کنیم. هیچ راه حلی در بیرون از کشور وجود ندارد هر چه هست در درون ما است و ما باید در جستجوی راه حل های درونی باشیم».
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر