jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۳۹۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۷

از هشت میلیون یورویی که ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران قراردادبسته دو میلیون یورو را گرفته و شش میلیون یوروی دیگر هم طلب دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تاج که زمانی او را مرد نجیب معرفی کرده بود اکنون هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد. به هر حال سنگین ترین طلب تاریخ فوتبال ایران باید به هر نحوی پرداخته شود اما در این میان یک نکته بسیار مبهم باقی می ماند که از روز گذشته به تمامی ابهامات قبلی فوتبال ایران اضافه شده است.

موسسه فرهنگی ایران-هلند که بانی معرفی ویلموتس به ایران معرفی می شود نقش چندانی در این انتقال نداشته. فردی که نقش پررنگی در انتقالات چند سال اخیر فوتبال ایران داشته در واقع معرف این مربی بلژیکی به فدراسیون فوتبال بوده و گفته می شود حداقل 600 هزار یورو بابت این معامله سود برده است.

شاید این دلال بتواند مدرک مهمی برای فدراسیون فوتبال جهت تخفیف طلب نجومی از «مرد نانجیب» باشد. تا امروز اسمی از او برده نشده بود و همین اوضاع را از چیزی که هست بسیار مبهم تر نشان می دهد.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر