jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۳۳۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۹

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از عملیات موفقیت‌آمیز مرزبانان استان سیستان و بلوچستان علیه سوداگران مرگ و کشف بیش از ۲تن انواع مواد مخدر در مرزهای جنوب‌شرق کشور خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: مرزبانان استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و همچنین برنامه‌ریزی آنها برای ورود محموله مواد مخدر به داخل کشور از منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند و بلافاصله اکیپ‌های پوششی و عملیاتی مرزبانی با تجهیزات کامل به منطقه مورد نظر عزیمت کردند و به اجرای کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.
وی افزود: پس از شناسایی مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان، دلاورمردان هنگ مرزی میرجاوه با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، و با انجام عملیات هدفمند و هوشمندانه تمام مسیرهای تردد را بر قاچاقچیان بستند اما در نهایت سوداگران مرگ که در محاصره مرزداران گرفتار شده بودند با به‌جا گذاشتن محموله مواد مخدر از منطقه متواری شدند.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی تصریح کرد: در این عملیات موفقیت‌آمیز ضمن توقیف دو دستگاه خودروی تویوتا، مقدار 2 تن و 275 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل 2 تن و 200 کیلوگرم تریاک و 75 کیلوگرم حشیش از سوداگران مرگ کشف شد.
سردار گودرزی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرار دارد، گفت: مرزبانان با پاسداری از مرزهای پهناور کشور، مرزها را برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن کرده‌اند و با هرگونه تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد خواهند کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر