jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۲۸۴ ۱۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۵

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محورهای هراز، کندوان، آزادراه رشت-قزوین، آزادراه قزوین - کرج – تهران و محور کردان – برغان، از یک طرفه شدن کندوان، هراز و آزادراه تهران-شمال خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک در محور کرج - چالوس و جاده هراز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده خوشبختی و مسیر جنوب به شمال محدوده های خوشبختی، پل خواب سنگین است.

وی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر دو راهی شهرستانک تا مرزن آبادو آزادراه تهران-شمال(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

محرابی نیا از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های نارنجستان، بایجان، شاهاندشت، آب اسک و پلورخبر داد و گفت: تردد وسایل نقلیه در محور هراز مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه رشت – قزوین محدوده های پارک سراوان، عوارضی امامزاده هاشم و رودبار، از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب محدوده های پل سفید و شهر دماوند خبر داد.

وی با اشاره به تردد روان در آزادراه تهران – شمال مسیر شمال به جنوب، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود خبر داد.

ترافیک سنگین در محور کردان-برغان و آزادراه قزوین-کرج-تهران

محرابی نیا از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج – تهران محدوده های پل کردان، پلیس راه مهرشهر، مهرویلا و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک سنگین در محور کردان – برغان در برخی از مقاطع، از بروز ترافیک سنگین در محور تهران – فشم محدوده رودک در استان های تهران و مازندران خبر داد.

هراز و کندوان از صبح امروز یک طرفه شد

وی بیان کرد: در محور هراز محدودیت تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال از ساعت 12:30 امروز اجرا شد.

محرابی نیا اضافه کرد: در آزادراه تهران-شمال تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور چالوس تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ممنوعیت تردد کامیون در محور کرج-چالوس

‌وی اظهار کرد: در محور کندوان تردد ‌وسایل نقلیه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 17 خرداد از میدان امیرکبیر کرج‌ به سمت مرزن آباد ممنوع است.

محرابی نیا اظهار کرد: ‌‌تردد ‌تریلر و کامیون در محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا بعدازظهر 17 خرداد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در محور هراز‌ تردد خودرو تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 17 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه در محور هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است، گفت: تردد ‌کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 18 روز شنبه 17 خرداد در ‌محور هراز ممنوع است.

ممنوعیت تردد تریلر در محور فیروزکوه از صبح 16 خرداد

محرابی نیا افزود: در جاده ‌تهران-فیروزکوه-قائمشهر تردد‌ تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 16 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر-فیروزکوه-تهران ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 17 خرداد در ‌محورهای کندوان، ‌فیروزکوه، هراز و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است‌.

محدودیت تردد کامیون در محور قدیم رشت - قزوین

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه 16 خرداد ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: تردد تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 16 تا 24 روز جمعه 16 خرداد در جاده سلفچگان - قم ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه ساوه-تهران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر