jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۲۸۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش دیوار در میدان هروی حین عملیات ساختمانی خبر داد و گفت: یک کارگر نجات پیدا کرده اما یکی دیگر از کارگران همچنان مفقود است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفتگو با مهر درباره حادثه تخریب دیوار در میدان هروی اظهار کرد: ساعت ۱۰:۳۴ دقیقه صبح امروز یک مورد حادثه تخریب دیدار در یک پروژه ساختمانی در میدان هروی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده می‌شود که فوراً دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شود

وی گفت: محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که در قسمت حیاط یک دیوار خاکی وجود داشت که کارگران پای آن دیوار را به عمق ۶ متر حفر کرده بودند و مشغول کار بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: یک باره بخشی از این دیدار به وسعت ۴۰ الی ۵۰ متر تخریب می‌شود و اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که ۲ نفر از آن کارگران در زیر آوار مانده اند.

ملکی ادامه داد: نفر اول فقط سر و گردنش از خاک بیرون بود و وضعیت بسیار وخیمی داشت. با توجه به اینکه امکان ریزش باقی دیوار هم وجود داشت آتش نشانان همزمان که عملیات نجات را شروع کرده مشغول عملیات خاکبرداری و آوار برداری هم شدند.

وی گفت: بعد از مدتی تلاش نفر اول را که یک مرد جواد افغانستانی بود از زیر آور خارج می‌کنند. خوشبختانه او زنده است اما دچار حادثه بسیاری شده است و تحویل عوامل اورژانس داده شده است.

وی در پایان گفت: بنا بر اطلاعات کارگران دیگر یک کارگر دیگر هم زیر آوار است اما به دلیل اینکه حجم خاک بسیار است هنوز او پیدا نشده و مأموران آتشن شانی در حال جستجو هستند تا نفر دوم را پیدا کنند.

ریزش دیوار در میدان هروی حادثه آفرید / یک کارگر همچنان مفقود است (+عکس)

ریزش دیوار در میدان هروی حادثه آفرید / یک کارگر همچنان مفقود است (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر