jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۰۰۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۳

نگاهی به تعداد دنبال کننده های اینستاگرام ورزشکاران ایرانی نشان می دهد آنهایی که چند سالی از خداحافظی آنها با فوتبال می گذرد محبوبیت بیشتری نسبت به بازیکنانی دارند که هنوز هم بازی می کنند و ستاره هستند.

به گزارش جام جم آنلاین ، نفر اول ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام علی کریمی است، فوتبالیست سابق تیم ملی و تراکتور و پرسپولیس 5 میلیون و 800 هزار دنبال کننده دارد و در صدر قرار دارد. بعد از علی کریمی ، علی دایی قرار دارد. دایی از پنج میلیون و 300 هزار دنبال کننده برخوردار است. او قبلا از کریمی در اینستاگرام پیشتاز بود اما ناگهان دنبال کننده های کریمی 500 هزار نفر بیشتر شدند.

بعد از این دو نام سردار آزمون به چشم می خورد. سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر این ستاره را در اینستاگرام دنبال می‌کنند.

علیرضا بیرانوند  دو میلیون و ۶۰۰ هزار فالوئر دارد و رده چهارم محبوب ترین فوتبالیست های ایرانی در اینستاگرام را دارد.

مهدی طارمی هم با دو میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال‌کننده در جایگاه پنجم ایستاده است.

فرهاد مجیدی نیز یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و ششم است.

به غیر از دایی و کریمی بقیه فوتبالیست هایی که از دنبال کننده های زیادی در صفحه اختصاصی خود برخوردار هستند همگی کار تبلیغاتی هم انجام می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر