مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور:

‌6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است / کندوان یک طرفه شد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: از ساعت 8 صبح امروز 5 خرداد، محور کرج-چالوس بین دوراهی شهرستانک به مرزن‌آباد‌ و آزادراه تهران-شمال در مسیر جنوب به شمال، مسدود شد.
کد خبر: ۱۲۶۷۴۱۹

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز و فیروزکوه‌، آزادراه تهران-شمال مسیر ‌شمال به جنوب‌ و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی اضافه کرد: از ساعت 8 امروز محور کرج-چالوس بین دوراهی شهرستانک به مرزن‌آباد‌ و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور توضیح داد: به علت روانسازی و تسهیل در تردد، محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی اجرا شد.

محرابی‌نیا اضافه کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا هزارچم در برخی از مقاطع سنگین است.

باران در برخی جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی و مازندران

وی با اشاره به اینکه در محورهای شمالی کشور بارش و ‌مداخلات جوی خاصی نداریم، افزود: ‌در حال حاضر در ‌برخی از جاده‌‌های استان‌های آذربایجان غربی و مازندران باران می‌بارد.

کاهش ترافیک ‌جاده ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2209 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 9.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

 ‌6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

محرابی‌نیا بیان کرد:‌ در حال حاضر محور خرم آباد-پلدختر ‌در استان لرستان، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ- شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان ‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

وی یادآور شد: آزادراه چالوس-مرزن آباد مسیر شمال به جنوب واقع دراستان مازندران تا اطلاع بعدی ازساعت 19 تا 7 روز بعد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج‌ و آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور بود.

محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال ‌

محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

یک طرفه شدن هراز ‌

وی اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا اظهار کرد‌: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

محدودیت تردد ناوگان سنگین ‌در جاده های منتهی به شمال‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور بیان کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه سوم خرداد از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

محرابی‌نیا بیان کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 امروز ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه ساوه– تهران است.

محرابی‌نیا گفت: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 امروز و 9 خرداد ممنوع است.

وی اظهار داشت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 امروز و نهم خرداد ممنوع است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها