jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۳۳۰   ۰۳ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۱

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین حسینی از آغاز نام نویسی برای فعالان متقاضی موکب‌داری اربعین از روز سه‌شنبه ششم خرداد ماه خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، حسن پلارک روز شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه موکب داران به آدرس اینترنتی www.mokeb.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مقام عظمای ولایت در بیانات خود اربعین حسینی را مظهر انسجام، همگرایی و تمدن نوین اسلامی عنوان می فرمایند، اظهار داشت: متقاضیان نام‌نویسی در استان‌های مختلف کشور نیز برای ثبت درخواست می توانند با مراجعه به سامانه ستاد بازسازی عتبات عالیات (کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه) مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده و مجوزهای فعالیت موکب داری خود را دریافت کنند.

رئیس کمیته مشارکت های مردمی اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین تصریح کرد: با توجه به راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی اربعین، مردم می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.trii.ir مراجعه و نسبت به دریافت آخرین اخبار مرتبط در این سامانه اقدام نمایند.

پلارک با اشاره به اقدامات انجام گرفته با هدف اطلاع رسانی آسان و شفاف گفت: دسترسی به سامانه موکب داران از طریق این تارنما نیز امکان پذیر است.

بر اساس اعلام مسئولان، سال گذشته بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار زائر ایرانی برای انجام آیین اربعین حسینی از طریق مرزهای هوایی و زمینی راهی کشور عراق شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر