مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: از امروز 31 اردیبهشت تا ساعت 6 صبح روز 10 خرداد، در محورهای منتهی به شمال کشور و همچنین چند جاده پرتردد، محدودیت ترافیکی اعمال می شود.
کد خبر: ۱۲۶۷۱۲۱

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل شهرستانک تا گچسر سنگین است و در ادامه ترافیک در محدوده های کندوان و هزارچم نیمه سنگین است.

باران در جاده های منتهی به شمال کشور

وی همچنین با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو گفت: در آزادراه تهران - شمال و آزادراه رشت - قزوین و محور فیروزکوه تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری بارش باران در محورهای شمالی نشان می دهد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران

وی با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده نظرآباد و همچنین بین پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، افزود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج - تهران مقاطع گرمدره و ایران خودرو نیمه سنگین و در محور شهریار - تهران سنگین است.

بارش باران در جاده های 6 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری بارش باران در برخی از محورهای استان های زنجان، قزوین، البرز، مازندران، تهران و سمنان نشان می دهد.

محدودیت ترافیکی جاده ها از امروز تا روز شنبه 10 خرداد (ویژه تعطیلات عید فطر)

محرابی نیا اظهار داشت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای یکم، سوم و چهارم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای پنجم، هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای دمذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد وانت بار در محور هراز

محرابی نیا ادامه داد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأمورتن پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد ناوگان سنگین در برخی جاده ها

وی بیان کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور ادامه داد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 امروز تا ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه سوم خرداد از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

وی بیان کرد: در محور آستارا – اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای سوم، چهارم، پنجم و نهم خرداد ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور ادامه داد: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 روزهای 4، 5 و 9 خرداد ممنوع است.

وی اظهار کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 روزهای 4 و 5 خرداد ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه ساوه– تهران است.

محرابی نیا اضافه کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای سوم، چهارم و پنجم خرداد همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

وی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

افزایش 4.6 درصدی ترافیک در جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار داشت: بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از 2292 ترددشمار جاده ای کل تردد در جاده ها نسبت به روز قبل 4.6 درصد افزایش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.4، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صبح ثبت شد.

آزادراه‌ها کرج ـ تهران پر‌ترافیک‌ترین جاده‌ کشور

وی اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ تهران‌ ثبت شد و پس از آن آزادراه‌های تهران-کرج و کرج ـ قزوین پر ترافیک‌ترین جاده‌های کشور بود.

6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: آزادراه چالوس-مرزن آباد و بالعکس در استان مازندران نیز تا اطلاع بعدی از ساعت 19 تا 7 روز بعد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی نیا بیان کرد:‌ در حال حاضر محور ‌رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان دراستان کرمان، محور خرم آباد-پل دختر‌ در استان لرستان‌، محور قزوین - همدان‌ آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار به توتکابن به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها