jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۰۲۵   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره ترافیک نیمه‌سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده تونل کندوان‌، گفت: در حال حاضر 6 جاده مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده تونل کندوان، نیمه سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک نیمه‌سنگین در محور تهران-پردیس مقطع رودهن، گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ‌تردد روان در محورهای هراز‌، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه رشت-قزوین نشان می‌دهد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر ‌ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران بین مهرویلا تا ساسانی نیمه‌سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محورهای شمالی کشور بارش خاصی گزارش نشده است.

محرابی‌نیا بیان کرد: منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به غیر از روزهای پنج‌شنبه و جمعه و تا پیش از تعطیلات عیدفطر مسدود است و محورهای جایگزین، فیروزکوه، کندوان و هراز است.

وی ادامه داد: آزادراه چالوس-مرزن آباد و بالعکس در استان مازندران نیز تا اطلاع بعدی از ساعت 19 تا 7 روز بعد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

افزایش ترافیک در جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار داشت: بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از 2291 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 0.1 درصد افزایش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها‌ 17.6 درصد بود، ‌بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه‌های کرج ـ تهران و کرج ـ قزوین کماکان پر‌ترافیک‌ترین جاده‌ها‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ تهران‌ ثبت شد و پس از آن آزادراه‌های کرج ـ قزوین و تهران ـ کرج پر ترافیک‌ترین جاده‌های کشور بود.

6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

وی اضافه کرد:‌ در حال حاضر محور ‌رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان دراستان کرمان، محور خرم آباد-پل دختر‌ در استان لرستان‌، محور قزوین - همدان‌ آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار به تنکابن به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها