jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۷۱۶ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۱

دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر معظم انقلاب فردا یکشنبه به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، دیدار رمضانی دانشجویان با حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب طبق سنت هرساله فردا یکشنبه 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی، این مراسم به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در رابطه با این مراسم گفته بود، با توجه به اینکه دیدار حضوری لغو شد، ما در تلاش هستیم تا باتوجه به شور و شوق دانشجویان برای دیدار با رهبری و برکات این جلسه برای فضای دانشجویی، پس از اتمام دوران کرونا از رهبری درخواست کنیم تا جلسه‌ای جایگزین و حضوری برای دانشجویان فراهم شود و امیدواریم اجابت کنند.

گفتنی است، در این دیدار نمایندگان تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و دانشجویان جهادی در محضر رهبری از طریق ویدئو کنفرانس صحبت خواهند کرد و نقطه نظرات خود را همانند سال‌های قبل اعلام می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر