jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۶۸۸ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۶

لیگ فوتبال بلژیک به طور رسمی پایان یافته اعلام و بروژ هم قهرمان لیگ این کشور شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، شیوع ویروس کرونا لیگ فوتبال بلژیک را همانند لیگ بسیاری دیگر از کشورها نیمه تمام باقی گذاشته بود. عاقبت مسئولان برگزاری این لیگ تصمیم گرفتند به لیگ پایان دهند و بروژ را هم به عنوان قهرمان اعلام کنند.

بروژ با تیم دوم جدول 15 امتیاز اختلاف داشت و بی شک شایسته عنوان قهرمانی بود.

لیگ فوتبال بلژیک تحت عنوان ژوپیر لیگ برگزار می شود.

پیش از این نیز لیگ هلند هم تمام شده بود، البته بدون معرفی قهرمان. اما فرانسوی ها با اعلام کردن نام پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان پرونده این فصل خود را بستند.

در رابطه با لیگ برتر فوتبال ایران هیچ خبری در دست نیست. جماعت فوتبال ایران همچنان درگیر اختلاف با یکدیگر و مخالفت شدید با اعلام نام قهرمانی پرسپولیس به عنوان قهرمان هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر