jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۵۲۰ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۱

یک منبع آگاه به ما گفت سه باشگاه بزرگ و مدعی لیگ برتر یعنی سپاهان، استقلال و تراکتور به هیچ عنوان با اعلام قهرمانی پرسپولیس در صورت پایان لیگ موافق نیستند.

به گزارش جام جم آنلاین ، یک منبع آگاه به خبرنگار جام جم آنلاین گفت سه باشگاه سپاهان، استقلال و تراکتور مخالفت صریح خود را با موضوع قهرمانی پرسپولیس در صورت نیمه تمام ماندن لیگ اعلام کرده اند. البته استقلال و تراکتور بر این عقیده اند لیگ بدون معرفی قهرمان دیگر برگزار نشود اما سپاهانی ها عقیده دارند لیگ نباید نیمه تمام اعلام شد و بازی ها باید استارت بخورد.

در این رابطه شنیده می شود سپاهان سازمان لیگ را تهدید کرده که در صورت قهرمان اعلام کردن پرسپولیس لیگ بیستم را تحریم می کنند!

به غیر از این سه ، سایر باشگاه ها هم نظر خود را درباره ادامه یا توقف کامل لیگ برتر دارند اما از آنجایی که این سه مدعیان قهرمانی محسوب می شوند نظر آنها در درجه اهمیت قرار دارد.

ستاد ملی مبارزه با کرونا هنوز مجوز برگزاری ادامه لیگ برتر را نداده اما شنیده می شود این لیگ از نیمه خرداد ماه آغاز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر