jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۵۱۴ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۳

برای نخستین بار در تاریخ فوتبال جهان جایزه برترین بازیکن جهان امسال به هیچکس نمی رسد و دلیل آن چیزی نیست جز ویروس کرونا.

به گزارش جام جم آنلاین ، مراسم THE BEST یا همان «بهترین» عنوان مراسمی است که فیفا (فدراسیون جهانی فوتبال)برای انتخاب برترین بازیکن جهان در سال برگزار می کند. اما اکنون برای نخستین بار این مراسم لغو شده است و جایزه بهترین بازیکن جهان به کسی نمی رسد. 

اما این پایان ماجرا نیست. شیوع ویروس کرونا مراسم توپ طلا را هم لغو کرده است. این مراسم برای نخستین بار در تاریخ برگزار نخواهد شد. 

به این ترتیب بزرگ ترین جوایز فوتبالی امسال به هیچکس نمی رسد تا سال کسل کننده فوتبال ادامه داشته باشد. نه رونالدو، نه مسی و نه هیچ بازیکن دیگری به این جوایز ارزنده نخواهند رسید. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر