jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۳۰۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۸

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز چهارشنبه 24 اردیبهشت سامانه بارشی از شمال‌غرب وارد کشور می‌شود، گفت: امروز در برخی از استان‌ها نظیر تهران، البرز، سمنان، اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، قم و فارس وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین، صادق ضیائیان در گفتگو با فارس در تشریح وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: امروز در تهران آسمان صاف و آفتابی،‌ جهت باد غربی و سرعت باد 35 کیلومتر بر ساعت است. دید افقی امروز در پایتخت بیش از 10 کیلومتر و نم نسبی 17 درصد است.

وی ادامه داد: روز آینده 23 اردیبهشت در تهران آسمان کمی ابری همراه با وزش باد شدید گاهی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 24 و 13 درجه خواهد بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز در سواحل خزر، شمال‌شرق و شمال‌غرب کشور بارش‌ها ادامه دارد و شدت بارش‌ها در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، بخش‌هایی از اردبیل و شمال آذربایجان شرقی است.

ضیائیان ادامه داد: روز سه‌شنبه 23 اردیبهشت در شمال‌شرق و سواحل شمالی بارش‌ها تداوم دارد و به تدریج از اواسط وقت چهارشنبه سامانه بارشی از شمال‌شرق کشور خارج خواهد شد. همچنین در این روز سامانه بارشی دیگری از شمال‌غرب وارد کشور می‌شود و موجب بارش در این منطقه خواهد شد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز پنج‌شنبه 25 اردیبهشت در شمال‌غرب و سواحل خزر بارش پراکنده داریم و آدینه‌ای صاف و آفتابی در اغلب نقاط کشور این هفته خواهیم داشت.

وی بیان کرد: امروز وزش باد شدید در استان‌های سمنان، قم، مرکزی، تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد و شرق کرمان و جنوب فارس داریم، همچنین روز سه‌شنبه در استان‌های البرز، تهران، قزوین، سمنان، مرکزی، قم، اصفهان، جنوب فارس، هرمزگان، بوشهر، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان و یزد وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد:‌ روز آینده اهواز با بیشینه دمای 36 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر کرد با کمینه دمای 2 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

ضیائیان اضافه کرد: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری، مرکز و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر