jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۱۹۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۰

فراگیر شدن ویروس کرونا باعث کاهش شدید دستمزد بازیکنان رئال و بارسا شد، این خبری است که روزنامه آس می دهد. البته بازیکنان هر دو تیم با این قضیه موافقت کرده اند.

به گزارش جام جم آنلاین ، بحران کرونا از لحاظ اقتصادی به تمام باشگاه های فوتبال جهان ضربه زده است از جمله رئال مادرید و بارسلونا. 

باشگاه های رئال مادرید و بارسلونا تصمیم دارند در شروع فصل 2020-2021 دستمزد بازیکنان خود را 30 درصد کاهش دهند. این موضوع با موافقت بازیکنان دو تیم روبرو شده و برخی خود پیشنهاد کاهش دستمزدهایشان را داده اند.

لالیگا نیز تصمیم گرفته که فصل 2019-2020 را از یک ماه دیگر با بهبود شرایط کرونا پشت درهای بسته آغاز کند. این آغاز بازی ها پشت درهای بسته بسیار زیاد روی بحث اسپانسر تاثیر می گذارد و تبلیغات دور زمین را حتی به صفر می رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر