jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۱۶۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۴

رئیس شورای اسلامی شهر تهران جزییات جلسه تلفیق صبح امروز اعضا را تشریح کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهر نوشت: محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه با بیان اینکه صبح امروز کمیسیون تلفیق به جای تلفیق برگزار شد، گفت: در این کمیسیون که با حضور هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌ها برگزار شد طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ مورد بررسی قرار گرفت و اعضا نقطه نظرات خود را در این رابطه بیان کردند.

هاشمی ادامه داد: در این جلسه موضوع طرح تفصیلی منطقه ۲۲ مورد بحث قرار گرفت و اعلام شد چه نوع برخوردی با این طرح داشته باشیم.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: همچنین پرونده باغات در این مدت افزایش پیدا کرده و باید با سرعت عمل بیشتری به این پرونده‌ها رسیدگی شود برای همین این هفته جلسه علنی در خصوص رسیدگی به پرونده باغات خواهیم داشت تا این پرونده‌ها بیش از این بلاتکلیف نمانند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت شورا نسبت به تخریب باغات و اعلام بسیاری از پرونده‌ها به باغ اعتراضاتی وجود دارد که باید در صحن در خصوص آن تصمیم گیری شود.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در خصوص بسته ترافیکی که قرار است در ایام کرونایی اجرایی شود، گفت: این بسته ترافیکی از سوی کمیسیون عمران به ستاد ملی کرونا ارسال شد که پیش بینی شد در خصوص آن شورای ترافیک تهران و شهردار تهران تصمیم گیری کنند که امروز ساعت ۲ در جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

وی گفت: در جلسه تلفیق در خصوص زلزله تهران نیز بحث و بررسی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر