jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۴۹   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۸

سفارت ایران در کی یف در اطلاعیه ای از هموطنان مقیم اوکراین خواست مراقب کلاهبرداران بوده و در هرگونه تعامل مالی با اتباع ایرانی یا غیرایرانی هوشیاری لازم را داشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی یف امروز (جمعه) در اطلاعیه ای نسبت به کلاهبرداری از هموطنان ایرانی مقیم اوکراین هشدار داد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو شکایات و گزارش های دریافتی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در خصوص از دست دادن پول و دارایی برخی هموطنان مقیم اوکراین متعاقب کلاهبرداری برخی افراد، به همه هموطنان ‌توصیه می‌شود قبل از هرگونه تعامل مالی با دیگر افراد اعم از ایرانی یا غیرایرانی هوشیاری لازم را داشته و یا به منظور آگاهی از سابقه مالی آنها با بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران مشورت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر