jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۴۹   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۸

سفارت ایران در کی یف در اطلاعیه ای از هموطنان مقیم اوکراین خواست مراقب کلاهبرداران بوده و در هرگونه تعامل مالی با اتباع ایرانی یا غیرایرانی هوشیاری لازم را داشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی یف امروز (جمعه) در اطلاعیه ای نسبت به کلاهبرداری از هموطنان ایرانی مقیم اوکراین هشدار داد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو شکایات و گزارش های دریافتی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در خصوص از دست دادن پول و دارایی برخی هموطنان مقیم اوکراین متعاقب کلاهبرداری برخی افراد، به همه هموطنان ‌توصیه می‌شود قبل از هرگونه تعامل مالی با دیگر افراد اعم از ایرانی یا غیرایرانی هوشیاری لازم را داشته و یا به منظور آگاهی از سابقه مالی آنها با بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران مشورت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر