jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۹۵۴   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۹

ستاره های فوتبال همیشه در چشم هستند و مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار دارند و به همین دلیل است که گاهی اوقات در موقعیت های جالب و البته عجیبی قرار می گیرند.

به گزارش جام جم آنلاین ، این پیشنهادات و موقعیت های جدید برای ستاره های فوتبال داستانی طولانی و خواندنی دارد. برخی از ستاره های فوتبال از اتفاقاتی تعریف می کنند که هم آنها را متاثر کرده و هم باعث شده بخندند. گاهی هم اشک آنها را درآورده. رویارویی آنها با هواداران و سایر مردم گاه دارای جنبه های جالب توجهی است.

به راستی ، عجیب ترین چیزها و درخواست هایی که بازیکنان فوتبال از مردم شنیده اند چه بوده؟

 

درخواست برای دریافت یک هفته حقوق

وین رونی زمانی که در منچستریونایتد بود در اوج فوتبال خود به سر می برد. رونی در زمان خود یکی از گران ترین بازیکنان لیگ برتر به شمار می رفت. او هفته ای نزدیک به 200 هزار پوند دریافت می کرد که برای بسیاری این رقم بیش از درآمد سالیانه است.

یک روز که رونی در حال بازگشت از تمرینات به خانه بود با هواداری روبرو می شود که درخواست بسیار عجیبی از او داشت. این هوادار بعد از سلام کردن به رونی می گوید امکان دارد حقوق یک هفته ات را به من بدهی؟ بعد از اینکه رونی نه می گوید این زن به رونی می گوید حقوق یک هفته ات را به من بده، مگر چه می شود؟!

رونی با خنده از این هوادار عصبانی می گذرد.

 

گوشی تلفنت را بده

دیوید بکام دیگر فوتبالیست انگلیسی است که البته چند سالی می شود خود را بازنشسته کرده. ستاره اسبق رئال مادرید و منچستریونایتد زمانی که در لس آنجلس گالکسی بازی می کرد مدام با هوادار سمجی روبرو می شد که گوشی همراه بکام را می خواست. این هوادار مدام به بکام می گفت که دلش میخواهد این گوشی را از او به یادگار نگه دارد وگرنه خودش تلفن همراه مدل بالایی خریده. اما بکام این درخواست را نپذیرفت چون می ترسید از اطلاعات موجود در گوشی اش سواستفاده شود.

 

با من به تعطیلات می آیی؟

یک هوادار 47 ساله مدام مقابل محل تمرینات یوونتوس می رفت و از زیدان چنین درخواستی می کرد. او می گفت که دو پسر دارد که عاشق زیدان هستند. او سر راه زیدان سبز می شد و می گفت با آنها به تعطیلات برود و همراه پسران او باشد. البته  که زیدان هرگز این پیشنهاد را نپذیرفت.

 

ده ها پیشنهاد ازدواج

تیم ملی فوتبال برزیل بار دیگر به اوج فوتبال جهان رسیده بود. این تیم در فینال جام جهانی 2002 کره و ژاپن با دو گل رونالدو آلمان را شکست داد و به قهرمانی جهان رسید. رونالدو برترین بازیکن دنیا در آن دوران در بازگشت به کشورش با استقبال زیادی از سوی مردم کشورش روبرو شد. رونالدو می گوید همه چیز دیوانه کننده بود. آن روزها ده ها پیشنهاد ازدواج دریافت کرد. البته گویا هیچ کدام از آن پیشنهاد دهندگان نمی دانستند که رونالدو متاهل است! البته رونالدو همیشه از زنان هموطن و غیرهموطنش پیشنهاد ازدواج دریافت می کرد اما بعد از جام جهانی 2002 این موضوع به اوج رسید.

 

هدیه ای از طرف هوادار

الساندرو دل پیرو مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایتالیا و یوونتوس نیز یک بار هدیه ای عجیب از یکی از هواداران یوونتوس دریافت کرد. هوادار او دختری نوجوان بود که بعد از دیدن دل پیرو و عکس گرفتن با او هدیه ای کادوپیچ شده به او داد. دل پیرو ابتدا این هدیه را نپذیرفت اما زمانی که اصرار دختر را دید قبول کرد. دل پیرو وقتی هدیه را در اتومبیلش باز کرد بسته سوهان ناخن و ناخن گیر و یک خودکار را دید!

 

دعوت به شام

زلاتان ابراهیموویچ نیز در زمان حضور در پاری سن ژرمن کوهی از خاطرات برای خودش جمع کرده. یکی از این خاطرات مربوط به زوج میانسالی می شود که زلاتان را برای شام به خانه خود دعوت کردند و قول دادند غذای مورد علاقه او را بپزند اما زلاتان این پیشنهاد را رد کرد.

منبع: فوتبال موندیا / هیلدا حسینی خواه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر