jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۹۴۵ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۳

پرسپولیس به تازگی از سوی فیفا به پرداخت بیش از یک میلیون دلار به برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق خود محکوم شده است که شوک مالی بسیار بزرگی به این تیم محسوب می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیس باید این مبلغ را دیر یا زود به سرمربی اسبق و کروات خود بپردازد در غیراینصورت از سوی فیفا با جرایم سنگینی روبرو خواهد شد که کسر امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات یکی از آنهاست. بر اساس آخرین اخبار رسیده از باشگاه پرسپولیس قرار است در اینباره پرسپولیس طرحی درون باشگاهی را ارائه دهد تا از بحران بدهی به برانکو عبور کنند. در واقع قرار است با رایزنی با چند اسپانسر و البته فروش چند بازیکن مبلغ بدهی به برانکو را فراهم کنند تا جرایم سنگین فیفا دامن گیر آنها نشود.

البته این خبر بسیار عجیب است چرا که برخی از بازیکنان مطرح پرسپولیس همین تابستان آزاد اعلام می شوند و مشخص نیست که طرح فروش بازیکن برای پرداخت بدهی برانکو دقیقا شامل کدام بازیکنان می شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر