jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۹۱۵   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۱

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (17 اردیبهشت ماه ) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است و پیش‌بینی می شود با رشد ناپایداری جوی و وزش باد طی روز شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم شود.

به گزارش جام جم آنلاین از  ایسنا، بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا صبح امروز (17 اردیبهشت ماه) با حاکمیت جو نسبتاً پایدار طی ساعات گذشته همراه با آغاز تردد خودروها، شاهد افزایش غلظت ذرات معلق خواهیم بود و کیفیت هوای شهر تهران در بیشتر مناطق در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.
 
به تدریج با رشد ناپایداری جوی و وزش باد در طول روز، شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد شد و انتظار می‌رود با کاهش غلظت آلاینده‌ها در بیشتر مناطق کیفیت هوا بهبود پیدا کند.
 
با افزایش ترافیک شبانگاهی احتمال می‌رود تا حدودی بر غلظت ذرات معلق افزوده شود، بااین‌حال با وزش باد و احتمال رگبار پراکنده در ساعات پایانی امروز (17 اردیبهشت ماه) برقراری شرایط قابل‌قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
 
با کاهش تندی باد تا صبحگاه فردا (18 اردیبهشت ماه) همراه با افزایش تردد خودروها، پیش‌بینی می‌شود بر غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق افزوده شود و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق را شاهد باشیم.
 
طی روز با برقراری شرایط ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر تا نسبتاً شدید شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم می‌شود هر چند با توجه به افزایش تندی باد احتمال گسیل موقتی گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پیش‌بینی می‌شود. با تداوم وزش باد تا اواخر وقت فردا (18 اردیبهشت ماه) کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل‌قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته 85 و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص هم‌اکنون 101 و هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها