jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۹۰۶ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۲

تعطیلی لیگ های فوتبال در آسیا ضرری چند میلیاردی به تیم ها و بخش های مختلف این رشته وارد کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهر نوشت: پس از شیوع ویروس کرونا در آسیا و همه گیر شدن آن، تمامی لیگ های معتبر قاره کهن تعطیل شد و هنوز مشخص نیست چه زمانی شاهد برگزاری ادامه رقابت ها باشیم.

روزنامه الاتحاد امارات امروز در گزارشی به بررسی تبعات این تعطیلی و ضرر مالی که فوتبال آسیا از ویروس کرونا داشته پرداخته است.

در گزارش این نشریه آمده است: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد لیگ های فوتبال آسیا به خاطر این تعطیلات طولانی مدت رقمی نزدیک به ۳ میلیارد دلار ضرر کرده اند که بخش عمده ای ضرر شامل حال فوتبال شرق آسیا شده است.

بر این اساس از آنجایی که لیگ های شرق آسیا از حق پخش تلویزیونی بهره زیادی می برند، تعطیلی مسابقات لطمه بیشتری به آنها زده است. اما لیگ های غرب آسیا به دلیل استفاده از بودجه های دولتی ضرر کمتری را متحمل شده اند.

در این گزارش عنوان شده کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل دریافت حق پخش تلویزیونی لیگ قهرمانان از وضعیت مالی مناسبی برخوردار است و احتمالاً تلاش خواهد کرد با افزایش پاداش ها بخشی از ضرر مالی تیم های را جبران کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر