jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۸۱۲ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۷

مسئول واحد سلامت شغلی کارکنان و طب کار بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از راه‌اندازی درمانگاه بازگشت به کار بیماران کرونایی در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، دکتر سیدمحمد سیدمهدی با اشاره به نحوه بازگشت به کار افرادی که دچار کرونا شده‌اند، اظهار کرد: پرسنل شاغل در واحدهای مختلفی که کارفرما درخواست ارائه گواهی سلامت یا بازگشت به کار دارد، می‌توانند برای دریافت گواهی سلامت به درمانگاه بازگشت به کار بیماران مسیح دانشوری مراجعه کنند.
 
وی با بیان اینکه درمانگاه بازگشت به کار بیماران از ۶ اردیبهشت ماه راه‌ندازی شده، خاطرنشان کرد: تمامی افراد مبتلا به کرونا پس از طی دوران قرنطینه و درمان می‌توانند ضمن رعایت توصیه‌ها بازگشت به کار داشته باشند.
 
مسئول واحد سلامت شغلی کارکنان و طب کار بیمارستان دکتر میسح دانشوری  اعلام کرد: شاغلین می‌توانند برای دریافت نوبت از درمانگاه بازگشت به کار بیماران کرونایی از طریق شماره تلفن گویای ۲۲۲۹۱۱۴۶ کد ۲۵۵ برای دریافت، نوبت اقدام کنند.
 
سیدمهدی تصریح کرد: مراجعین در صورت داشتن هرگونه سوال نیز می‌توانند با شماره ۲۷۱۲۲۲۴۱ تماس حاصل کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر